PREZIDENTSKÉ VOLBY 2013

Volba prezidenta je už skoro za dveřmi tak nastává nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, komu dáme svůj hlas při letošní volbě prezidenta. Prezidentské volby 2013 jsou událostí, kterou by si neměl nikdo z nás v žádném případě nechat ujít, protože naše budoucí hlava státu nás bude nejenom reprezentovat v zahraničí, ale zároveň bude rozhodovat i o tom, jaký zde bude politický vývoj pro několik dalších let.

Pokud chcete volit zodpovědně a především někoho, kdo Vám dá lepší budoucnost, tak je tu pro Vás strana ODS, která Vám nabízí velice zajímavý program, pokud uspěje u prezidentských voleb. Prvním bodem, proč se rozhodnout pro volbu kandidáta ODS je především to, že chtějí dosáhnout krajů bez dluhů. Kraje bez dluhů to je více investic do bydlení, rekreace, čistoty, ale i pracovních míst. Kraj, který splácet miliony na dluzích může tyto peníze investovat do potřebných oblastí a zvednout tak celkovou kvalitu života veškerých obyvatel daného kraje.

Pracovní místa jsou v nynější době tím, co rozhoduje o tom, zda přežijeme, jaký život povedeme, ale i o tom, jestli si budeme moci založit rodinu. Pokud je někde nedostatek pracovních míst, tak zde hrozí, že ne všichni obyvatelé získají práci a budou si moci dopřát základní potřeby, natož nějaké vymoženosti. Proto se chtějí kandidáti strany ODS na prezidenta postarat o to, aby došlo ke zvýšení počtu pracovních míst.