NEVŠEDNÍ FIREMNÍ AKCE

Nevšední FIREMNÍ AKCE jsou způsobem, jak utužit nejenom vztahy v rámci společnosti, ale jak společně s kolegy načerpat nové síly do dalších pracovních dnů, jak dát zaměstnancům dar za dobrou práci, ale i šancí jak utužit ještě více kolektiv a zajistit tak vyšší výkonnost zaměstnanců. Jediné, co musíte udělat proto, abyste i Vy uspořádali firemní akci v Šiklandu je kontaktovat nás.

Pokud chcete mít jistotu, že Vaše firemní akce bude bez všech problémů, tak Vás rádi uklidníme, protože firemní akce jsou u nás na denním pořádku a s jejich přípravou máme mnoho zkušeností, takže všichni naši návštěvníci odjíždějí maximálně spokojeni. Pokud se ptáte, co vlastně je Šikland, tak se jedná o komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, známý jako westernové městečko, další pak strašidelný zámek Draxmoor a novinka Krokodýl park v Dolní Rožínce. Na všech těchto místech můžete i Vy pořádat svoji firemní akci a sledovat, jak se Vaši zaměstnanci baví a užívají volna společně s Vámi. I Vy můžete pro svoji firemní akci využít program, který bude ve stylu western, mafie, Havaj, Mexiko, středověk, anebo se Vám rádi postaráme i o zabijačku, kterou si jistě plně vychutnáte.

Samotný program firemní akce je pouze na Vás, takže se nemusíte bát, že by Vám firemní akce nějak nevyhovovala, či že by neuspokojila všechny Vaše tužby a potřeby. Neváhejte tedy ani chvíli a kontaktujte nás, rádi se s Vámi domluvíme na všech podrobnostech.