NOVÉ AUTOSKLO SNADNO, RYCHLE A OCHOTNĚ

Potkala Vás autonehoda a Vy přemýšlíte o tom, kde si nechat provést výměnu autoskla, tak aby proběhla bez potíží, rychle a kvalitně? Rádi byste svěřili výměnu autoskla profesionálům, kteří se o vše potřebné postarají za Vás, a Vy si budete moci odpočinout bez všech zbytečných starostí?

Potom právě pro Vás tu je autosklo Praha, člen skupiny Expression s.r.o., která je jediná specializovaná síť autosklo servisů na opravy a výměny autoskel v nákupních centrech v ČR. Ať už se vydáte do jakéhokoliv většího nákupního centra v ČR, tak budete mít jistotu, že zde narazíte na pobočku naší společnosti, která Vám provede výměnu Vašeho autoskla. Konkrétně nás můžete najít na následujících místech: Praha 9 – OC Galerie Harfa, Praha 9 – Galerie Fénix, Praha 10 – OC EUROPARK, Brno – Hotel International, Plzeň – OC Olympia, Plzeň – OC Plaza anebo Ostrava – OC AVION Shopping Park. Samotní vidíte, že ať už potřebujete výměnit autosklo v jakékoliv části republiky, tak můžete spojit výměnu skla s návštěvou obchodního centra a domů si nepovezete nejenom nákup, ale i nové autosklo.

Navíc společnost Expression s.r.o. je autorizovaná smluvní opravna České Pojišťovny a dalších pojišťoven, takže pokud se rozhodnete pro naše služby, tak se setkáte vždy s maximální profesionalitou, vstřícným přístupem a ochotou pomoci Vám a případně i vyřídit celou pojistnou událost za Vás!