KLASICKÝ, ČI EXOTICKÝ NÁBYTEK?

Přemýšlíte, zda si nechat zhotovit nábytek na míru, anebo využít nábytek, který je volně k prodeji? Jestli máte investovat do kvality, anebo se spokojit s nízkou cenou, protože díky ní ušetříte? Rozmýšlíte nad tím, jak si vybavit svůj nový domov, tak aby Vám nabídl co největší komfort, pohodlí a především účelovost?

Potom právě pro Vás tu jsou exotická dřeva, díky kterým může být i Váš byt jedinečným a útulným místem, které Vám budou všichni závidět. Ptáte se, proč zvolit právě exotický nábytek, nikoli jenom obyčejný? Proč dát přednost nábytku, který Vám bude zhotoven na míru, před nábytkem, který můžete zakoupit v každém obchodě? Odpověď je jednoduchá, především proto, že nábytek z exotických dřevin bude jedinečný, bude kvalitní a bude něčím výjimečný, takže Vám jej budou sousedé závidět. Ovšem, kde sehnat takové exotické dřeviny? Odpověď je jednoduchá, stačí navštívit společnost Heveawood.cz, která se zabývá prodejem dřeva a vybrat si právě takové exotické dřeviny, jaké nám budou vyhovovat. Mezi hlavní klady tropického dřeva Hevea patří to, že je levnější než dubové dřevo, dobře se opracovává, je stabilní, vydrží velké zátěže a především dobře se tonuje, moří, barví a lakuje.

Neváhejte tedy již ani chvilku o tom, jestli budete mít nábytek z klasického dubového dřeva, anebo z exotického dřeva, protože dřevo Havea má mnohé nesporné výhody, které uspokojí i ty nejnáročnější. Cena dřeva je o polovinu nižší, jak cena dubového dřeva a přitom se jedná o mnohonásobně kvalitnější dřevo, které je navíc i odolné vůči houbám, bakteriím a plísním. Navštivte tedy i Vy společnost Heveawood.cz a vyberte si z naší široké nabídky!