AMBULANTNÍ HYSTEROSKOPIE

Intimní problémy žen jsou jedny z nejchoulostivějších problémů, kterými může trpět žena každého věku, nezáleží přitom na tom, jestli je Vám 15, 40, anebo 70, protože onemocnění intimních partií může postihnout každou dámu a ženu. A léčení takovýchto nemocí pak bývá mnohdy nesnadné a zdlouhavé.

Ovšem nyní přichází nová naděje pro všechny ženy, které trpí problémy s intimními partiemi. Novinkou v lékařském oboru je ambulantní hysteroskopie, která je určena pro ženy, které podstoupí z důvodů poruchy menstruačního krvácení nebo podezření na gynekologické onemocnění v děloze (zpravidla stanovené ultrazvukem) diagnostický výkon, tzv. hysteroskopii (metoda umožňující přímé prohlédnutí dutiny děložní) doplněnou o cílenou biopsii sliznice z dělohy. Pokud využijete služeb Gynprenatal.cz, tak nyní můžete podstoupit ambulantní vyšetření i Vy. Toto vyšetření má mnohé výhody, například můžete si vybrat čas, který Vám vyhovuje, další výhodou je to, že samotný zákrok trvá pouze několik málo minut, ve kterých jsou odebrány vzorky, případně odstraněny výrůstky, které se odborně nazývají endometriální polypy či myomy. Jakmile výkon proběhne, tak můžete jít ihned domů, takže nikdo nepozná, že jste byla u doktora.

Další výhodou, která stojí za zmínku je i to, že v případě přání lze zajistit expresní zpracování výsledků a především výkon je plně hrazen většinou zdravotních pojišťoven. Ovšem nejdůležitějším důvodem, proč podstoupit ambulantní hysteroskopii je to, že se jedná o Vaše zdraví a to má každý z nás jenom jedno a proto by neměl nikdy váhat s lékařskými zákroky.