ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Chtěli byste mít i Vy svoji vlastní společnost s ručeným omezením? Rádi byste začali podnikat, ale netušíte jak na to? Potom právě pro Vás tu jsou služby společnosti Firmin.cz v oblasti ready made společností. Již nemusíte přemýšlet nad tím, jaký první krok uděláte při zakládání nové společnosti, protože od nás získáte kompletně novou fungující společnost bez jakýchkoliv závazků.

Nemusíte během po úřadech, nemusíte platit poplatky, stejně tak nemusíte studovat různé zákony a předpisy, které se týkají vytváření ready made společností. Od společnosti Firmin.cz získáte plně fungující firmu, která Vám umožní splnit si své sny. Pokud se rozhodnete pro naše služby, tak se můžete těšit n zvýhodněnou cenu 21 900 Kč, která platí, pokud si společně s ready made společností objednáte i sídlo firmy v Praze a to na dobu minimálně jednoho roku, cena za jeden měsíc záčíná na částce 390 kč. Za cenu 21 900 kč získáte převod 100% obchodního podílu, dále je také v ceně uspořádání valné hromady a výpis z trestního rejstříku.

Abyste nemuseli platit žádné další poplatky, tak tato cena zahrnuje i ověření podpisů a listin, ohlášení volných živností a správní poplatky na volné živnosti. Protože Vám chce naše společnost nabídnout kompletní služby pod jednou střechou, tak se můžete těšit, že Vám z naší strany zajistíme i registraci k dani z příjmu a návrh na zápis změn do OR včetně kolku. Staňte se tedy i hrdým vlastníkem s.r.o. společnosti, protože založení s.r.o.je tu právě pro Vás!