PIERCINGY

I Vy chcete být výjimečná? Středem pozornosti? Chcete přitahovat muže, aby se na Vás dívali a toužili po Vás? Potom byste měla uvažovat o pořízení piercingu, který Vás může udělat skutečně středem pozornosti každého muže v okolí!

Máte strach, že bolí piercing? Že Vám bude znepříjemňovat život? Že si na něj nezvyknete? Potom vězte, že jste zcela na omylu, protože piercing se stane Vaší součástí a po nějaké době si už nebudete umět představit život bez něj. Stejně tak nošení piercingu není vůbec bolestivá záležitost, takže se nemusíte obávat, že byste pociťovali nějakou bolest. Na výběr máte několik druhů piercingů. Mezi nejznámějšípiercing do rtů patří kroužek, který je jednou z nejčastějších ozdob, kterou lze použít pro jakékoliv místo na těle. Dále existuje takzvaná činka, tedy piercing napodobující činku v posilovně, k dispozici je také banánek a v neposlední řadě nesmíme zapomínat na piercing do pupíku, který ráda používá mnoho žen.

Buďte i Vy jedinečná a vzbuzujte touhy v okolí, protože piercing je tím pravým, čím můžete získat muže svých snů. Piercing ovšem není pouze ženskou záležitostí, i mnoho mužů volí piercing jako módní doplněk. Muži si volí místa, jakou jsou uši, jazyk, případně nos a obočí, kdežto ženy preferují pupík, případně jazyk. Ať už jste muž, či žena, tak za vyzkoušení piercingu nic nedáte.