DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY

Již nějakou dobu vládnou digitální fotoaparáty nad fotoaparáty nad film. Již nějakou dobu máme možnosti plně využívat širokou škálu služeb, které jsme si neuměli ani dříve představit. To, co bylo dříve pouze divokou fantazií je nyní realitou, kterou můžete i Vy využívat při každodenním běžném životě.

Mezi hlavní a nesporné výhody digitálních fotoaparátů patří především možnost shlédnout fotku ihned po tom, co fotíte. Nemusíte čekat, než dojde k vyvolání fotky, nemusíte navštěvovat žádnou speciální laboratoř, abyste Vám fotku vyvolali, stejně tak se nemusíte strachovat o to, že Vámi vytvořené foto bude rozmazané, či jinak poškozené. U digitálních fotoaparátů můžete totiž fotku vidět ihned v zápětí po tom, co ji pořídíte. Stejně tak ji můžete upravovat podle potřeby, ořezávání a mazání je už maličkostí, která mnohdy potěší a umožní zbavit se fotky, která není dle našich představ. Digitální fotoaparáty neotvírají jenom nové možnosti v oblasti focení, ale navíc Vám umožňují pořídit i videa a zvukové záznamy. Již tak nemusíte litovat, že jste si na dovolenou nevzali videokameru, protože Váš digitální fotoaparát ji v plné míře zastoupí. Už nemusíte z dovolené přinášet jenom fotky toho, co jste zažili, natočte i Vy plnohodnotné videa, na kterých bude vidět Vaše radost, z právě prožitých zážitků.

Mezi další nesporné výhody digitálních fotoaparátů patří i možnost prohlídnout si pořízené fotky a videa na počítači, či třeba televizi, nemusíte se tak omezovat pouze na LCD obrazovku digitálního fotoaparátu. Pokud i Vy přemýšlíte o tom, že si pořídíte nový fotoaparát a budete využívat jeho maximálního komfortu, tak je tu pro Vás napříkladPanasonic Lumix DMC-LX5. Tento fotoaparát obsahuje optický stabilizátor MEGA O.I.S, optický zoom 3,8x, české menu a mnoho dalších vlastností, pro které si zamilujete tento fotoaparát.