PŘEPRAVA ZBOŽÍ

V dnešní uspěchané době si můžete jen stěží představit, že bychom zboží určené pro naše obchodní partnery, přátele, ba dokonce i rodinu dopravovali na vlastní pěst. Důvodem je nejen ztráta drahocenného času, který potřebujete využít na jiné obchodní činnosti, ale také velké finanční náklady. Právě kvůli tomu vznikla na českém trhu celá řada společností, které se zabývají přepravou zboží. Tyto společnosti se mohou pyšnit svou vlastní logistikou, která dosahuje naprosté dokonalosti.

Avšak jedinou nevýhodou může být v případě využívání těchto společnosti poškození přepravovaného zboží. Abyste se těmto komplikacím vyhnuli, pak se Vám nabízí praktické a jednoduché řešení, a to krabice. Tyto krabice jsou vyráběny z několika tvrzených materiálů a vybírat si můžete krabice jak dle velikosti, tak i hmotnosti samotné dodávky. K dispozici máte pro přepravu i papírové tašky či plastové obaly.

Nezbytnou součástí jsou balicí pásky, které se využívají ve všech oblastech. Rajpack nabízí balicí pásky v hnědé barvě, které jsou základem, ale i transparentní či bílé v kvalitě PP. Balicí pásky Vám spolehlivě uzavřou krabice a použijete-li barevné lepicí pásky, můžete si tak dodávku efektivně rozlišit. Některé zboží je však nezbytné zabalit ještě před umístěním do krabice do balicího papíru. V pestré nabídce najdete balicí papírevropské kvality. Balicí papír je ideální nejen k balení zboží, ale i k vyplňování či vycpávání jako mačkací papír.

Avšak ani tyto přepravní výrobky nedocílí ideálně provedeného transportu. Je vhodné u mnoha boxů aplikovat ještě navíc speciální bublinkové folie, které chrání zboží proti poškrábání či promáčknutí.