SJEZDOVKY V ITALSKÝCH ALPÁCH

Již Vás nebaví česká lyžařská střediska? Hledáte něco víc? Chcete zažít více adrenalinu? To vše Vám mohou nabídnout italské Alpy. V Itálii jsou Alpy nejrozmanitější, a proto se sem vydávají nejen čeští turisté za zimními sporty. Lyžování v Itálii se stává stále oblíbenější a také cenově dostupnější. V minulosti se lidé na hory do Itálie nevydávali kvůli finanční náročnosti, ale dnes jsou lyžařské zájezdy Itálie k sehnání za poměrně nízké ceny. Stačí zhlédnout nabídku cestovní kanceláře NewTravel.cz. Lyžařská střediska v Itálii uspokojí i nejnáročnějšího lyžaře.

SJEZDOVKY PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Lyžování v Itálii je, co se ceny týče, levnější než ve Francii či Švýcarsku, a dokonce je kvalita ubytování srovnatelná. Italské Alpy pro své návštěvníky rok co rok připravují sjezdovky všech obtížností. Začínající lyžaři se nemusí ničeho bát, protože jsou připraveny jednoduché sjezdovky, na nichž se naučí lyžovat za pomocí instruktora. Pro náročnější lyžaře jsou připraveny sjezdovky nejvyšších obtížností, na nichž adrenalin nechybí. Italské Alpy mají skutečně co nabídnout, a to pro každého. I děti se mohou vydat na lyžařské zájezdy Itálie. Můžete tak strávit zimní dovolenou s celou svou rodinou v Alpách.

POČASÍ V ALPÁCH

Pokud se vydáte na lyžařské zájezdy Itálie, pak Vás jistě bude zajímat, jaké počasí Vás bude během pobytu doprovázet. Italské Alpy jsou proslulé svým slunečným počasím. Jsou charakteristické tím, že je zde až 300 slunečných dnů za rok, což je neuvěřitelné. Dbejte i na dobré vybavení, a to nejen, co se lyží týče, ale i oblečení. Je potřeba mít na lyžování v Itálii vícevrstvé oblečení, protože teploty na sjezdovkách ve větru mnohdy dosahují až -20 °C.