PRONÁJEM E-SHOPU ŠETŘÍ PENÍZE

Potřebujete mít internetový obchod vytvořený rychle a levně? Již nemusíte investovat vysoké částky do vytvoření eshopu. Dnes se můžete obrátit na skvělou službu společnosti PiXOLO. V nabídce najdete oblíbený pronájem e-shopu za bezkonkurenční cenu začínající na 149 Kč.

Založení e-shopu není nic složitého, ba naopak. Jedná se o jednoduché plnění pár popsaných kroků. Šetřete své peníze, založení e-shopu totiž představuje v podstatě jeho pronájem. Šetříte tak svůj čas a Váš obchod bude připraven během velmi krátké chvíle. Internetový obchod bude navíc splňovat veškeré Vaše požadavky. Tvorba e-shopuzahrnuje mimo jiné i profesionální design na přání a samozřejmě i plnou technickou podporu. Ve výsledné ceně e-shopu je promítnuta i cena za webhosting a e-mail.

Nikde Vám nenabídnou mít vytvořený eshop rychle, jak to nabízí společnost PiXOLO.Eshop rychle po Vás nebude vyžadovat žádné znalosti z oblasti programování, ani není potřebný speciální software pro jeho zprovoznění. K vytvoření internetového obchodu Vám poslouží internetový prohlížeč a připojení k internetu. Následně se stačí zaregistrovat, vybrat vhodný vzhled a konfiguraci.