PASIVNÍ DOMY PASEA

Chcete mít zřízené moderní bydlení, které splní veškerá Vaše očekávání, co se pohodlí týče? Chcete mít současně dům v harmonii s přírodou? Nyní máte možnost vlastnit prostorný a komfortní pasivní dům, s nímž se Vás náklady na energii téměř nedotknou. Když říkáme, že téměř, tak to myslíme doslova.

Pasivní domy jsou postavené z přírodních a recyklovatelných materiálů. K jejich postavení jsou využívány obnovitelné přírodní zdroje, a proto jsou pasivní domy stavěny přímo na míru lidem, kteří chtějí žít v harmonii s přírodou. Pasivní domy na klíč potřebují desetkrát méně tepla na vytápění a k jejich stavbě se nepoužívají žádné „kosmické“ technologie, ale pouze jsou aplikovány známé konstrukční metody a postupy. Pasivní domy na klíč jsou standardem například v Německu či Rakousku.

Pasivní domy jsou vhodným zázemím pro celou rodinu. Budete si zde užívat každodenních radostí s celou svou rodinou, ale také odpočívat. Pasivní dům Vám nabídne příjemnou teplotu v horkých letních dnech, ale i v mrazech. Budete mít v pokojích svého domu stálý pocit čerstvého vzduchu. Pasivní domy nabízí maximální pohodlí svým obyvatelům. Pasivní domy stavebnice nepotřebují žádné náročné, ani nákladné zařízení. Navíc je celková obsluha domu nenáročná. Nemusíte se učit novým technikám, jak například pasivní dům uklízet.

Zaujme Vás minimální tepelná ztráta, a proto svůj dům vytopíte tepelnými zisky od slunce či lidí, ba dokonce i elektrických spotřebičů. Pasivní domy na klíč nabízí to, co skutečně hledáte. Šetřete své peníze a žijte ekologicky.