ODOLNÉ MOBILNÍ TELEFONY

Pracujete v náročných podmínkách? Je Vaše pracovní prostředí zaprášené, špinavé či vlhké? Je jisté, že mobilní telefon se Vám rychle rozbije, zanese a přestane fungovat. V takovém případě Vám poslouží odolné telefony, kterým rozbitý rozhodně nehrozí. Jistě si pamatujete na dobu, kdy každý výrobce nabízel odolný telefon, avšak těmto dobám již odzvonilo a dnes se odolné mobilní telefony hledají jen těžko. Internetový obchod Primamobil.cz však nabízí mobily, které splní veškeré Vaše nároky.

Na trhu se objevil Evolve Raptor, mobilní telefon, který je vodotěsný a odolný vůči prachu a špíně. Také mobilnímu telefonu neublíží pád na zem. Evolve Raptor je první telefon na světě, který plave na hladině vody. Samozřejmostí jsou základní funkce mobilního telefonu, jako je Bluetooth, FM rádio či svítilna. Evolve Raptor je velmi oblíbený odolný telefon, který splňuje nároky běžného uživatele. Již se nebudete muset bát, že kvůli jednomu pádu Vám přestane telefon jít a Vy ztratíte veškeré kontakty.

Dalším oblíbeným modelem je Evolve Predator, vodotěsný mobilní telefon, který se může pyšnit režimem Dual SIM. Evolve Predator má dotykový displej a také vysílačku. Jedná se o odolný telefon, který uspokojí i náročnějšího uživatele. Poskytuje maximální výbavu i odolnost. Tyto mobily jsou odolné proti vodě, blátu, sněhu, ale také vysokým a nízkým teplotám. Telefonu nevadí ani prach či tvrdé zacházení. Evolve Predator Vám nabízí i vysílačku, která je kompatibilní s běžnými vysílačkami na trhu typu walkie talkie.