PAMĚTIHODNOSTI V BULHARSKU

Láká Vás dovolená Bulharsko? Máte se zajisté na co těšit. Bulharsko je země, která může nabídnout vše, na co si český turista jen vzpomene. Nejen, že jsou připraveny písečné pláže a křišťálově čisté moře, ale také malebná historická města, kulturní zajímavosti a nechybí ani moderní letoviska pro náročnější turisty. Dovolená Bulharskomůže být strávena jakýmkoliv způsobem. Cestovní agentura NewTravel.cz nabízí last minute Bulharsko za zajímavé ceny. Ušetřete své peníze a vydejte se na poslední chvíli do zajímavé země s last minute Bulharsko.

HISTORIE DÝCHÁ V NESEBARU

Nesebar je krásné a zajímavé historické město, které je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Zájezdy Bulharsko návštěvu tohoto města zahrnují. Jestliže se tedy vydáváte po černomořském pobřeží, nezapomeňte na něj ani Vy. Staré uličky navodí atmosféru dávných časů. Dovolená Bulharsko Vás tak ohromí právě historickými pamětihodnostmi v Nesebaru. Zdejší památky jinde v Bulharsku neuvidíte. Jádro samotného města se rozkládá na poloostrově, který se s pevninou spojuje jen úzkou šíjí. Vchod do starého města je symbolizován dřevěným větrným mlýnem.

ODPOČINEK VE ZLATÝCH PÍSCÍCH

Jakmile si projdete pamětihodnosti, vydejte se za mořem. Navštivte jedno z nejkrásnějších míst v Bulharsku, a to Zlaté písky. Last minute Bulharsko je směřována mnohými českými turisty právě do této destinace. Zlaté písky svůj název získaly podle svého pobřeží, na němž se nachází kolem čtyř kilometrů krásných zlatožlutých pláží. Last minute Bulharsko nabízí pobyt také ve Zlatých píscích, kde je ubytování poměrně levnější, než v jiných částech Bulharska. Avšak cena se na kvalitě ubytovacích zařízení nikterak neodráží.