I ČESKÁ MĚSTA MAJÍ SVÉ KOUZLO

V minulých letech lidé mířili spíše do zahraničí za mořem, sluncem, ale také za horskými oblastmi. Ale v poslední době se čeští turisté soustřeďují zejména na svou rodnou zemi – na Českou republiku. Vždyť i Česká republika má co nabídnout. Nejen, že můžete zhlédnout zajímavé pamětihodnosti, a to nejen v samotném hlavním městě, ale i dalších městech, jako je Plzeň, Karlovy Vary či Brno, ale také na Vás čekají horské oblasti se vším všudy. Jestliže nechcete ale příliš utrácet, pak nemusíte, protože přichází na řadu portál  a jeho slevy. Najdete zde slevy všeho druhu, které se nevztahují pouze na samotné pobyty, ale i na zájezdy a různé zážitky.

NAVŠTÍVÍME PLZEŇ

Velké oblíbenosti se těší například Plzeň, malebné české město plné pamětihodností. Portál nabízí svým klientům slevy pobyty v Plzni. Můžete se tak celý víkend oddávat procházkám mezi historickými pamětihodnostmi. Zhlédnete jednak Velkou synagogu, ale také gotický chrám sv. Bartoloměje. Příjemné spojíte s užitečným a můžete se současně vydat do obchodů za nákupy. Slevy Vám otevírají novou bránu do světa zábavy. Můžete tak navštívit mnohem více míst, protože ušetřené peníze z jednoho pobytu budete investovat do druhého.

DARUJTE K VÁNOCŮM VOUCHER

Vánoce se blíží a s ním i nakupování dárků. Jestliže se Vám nechce chodit po obchodech a vymýšlet pro každého dárek zvlášť, máme pro Vás skvělý tip. Usedněte k počítači, najeďte na a o dárky máte postarané. Slevy pobyty Vám ušetří nejen peníze, ale také vykouzlí úsměv na tváři Vašich blízkých. Darujte jim pobyty v různých koutech České republiky. Slevy jsou zde nejen na pobyty, ale také na zážitky. Své dceři tak můžete darovat pobyt v horách v kombinaci s jízdou na koni a svým rodičům můžete zakoupit slevy na pobyt v lázních.