MÁTE VELKÁ PRSA? OBLÉKEJTE SE SPRÁVNĚ.

Prsa jsou chloubou každé ženy. Některé ženy jsou ale trochu „více vybavené“ a často se potýkají s pocitem, že pro ně to neplatí. S velkými ňadry mívají ženy občas potíže. Nemohou sehnat padnoucí podprsenku a oblečení na hrudníku často nesedí. Pak se prsa stávají spíše trestem, než ozdobou.

Ženy s velkými prsy by měly používat výstřihy v takzvaném „véčku“. Tento výstřih prodlouží krk a odlehčí celý outfit. Přitom budete mít jemně zvýrazněny dané přednosti. Pokud se chcete vydat na slavnostnější večírek, pak je možné zvolit hlubší dekolt. Véčko jednoduše v šatníku ženy s většími ňadry nesmí chybět. Oblíbeným střihem se stává ještě takzvaná „voda“.

Chcete-li však své přednosti zamaskovat, pak se doporučují kulaté výstřihy, které zjemňují velké poprsí. Nevhodné jsou však roláky či výstřihy typu „lodička“. Neměly byste zapomínat ani na již ohranou větu: „V jednoduchosti je krása,“ a u hrudníku s větším objemem to platí dvojnásob. Měly byste používat jednoduché střihy a vyhnout se nápaditému zdobení v oblasti hrudníku.