JAK NA ZARUDLÉ OČI

Jistě to již znáte, po probdělé noci či celodenním koukání do počítače se Vaše oči unaví. Vaše oči budou oteklé a nebudou působit zrovna pěkným dojmem. Určitě budete ale hledat způsob, jak oči rychle vzkřísit. Nemusíte chodit do drogerie, protože pro obnovení očí máte vše doma. Stačí, když si dáte dvě polévkové lžíce do chladničky. Odpoledne, jakmile dojdete z práce či ze školy, budou lžíce připraveny k použití. Stačí je přiložit k očím a nechat je tam tak dlouho, dokud Vás budou chladit.

Také vychlazená okurka se přikládá na oční víčka. Použijte dva větší plátky okurky a přiložte na víčka asi na pět minut. V klidu si odpočiňte a přiveďte se na jiné myšlenky. Nezapomeňte svůj obličej po skončení terapie opláchnout studenou vodou. Tajnou zbraní na opuchlé oči je také mléko. Nalijte si do misky vychlazené mléko, namočte v něm kosmetické tampony, které pak přiložte na víčka. Mléko nechte působit šest minut.

Již se nemusíte trápit zarudlými a unavenými oči, protože je spousta domácích přípravků, které předejdou nepěknému pohledu do zrcadla.