CO ZABERE NA AKNÉ?

Pokud máte problematickou pleť či kožní problémy a chcete svému tělu dopřát dostatek minerálů a vitamínů, pak máte možnost. Velké oblíbenosti se totiž těší kosmetika z Mrtvého moře. Tato kosmetika je proslulá svými blahodárnými účinky, o nichž věděla již královna Kleopatra. Kosmetika z Mrtvého moře se ale využívá dodnes. V současné době je na trhu celá řada produktů z Mrtvého moře, které jsou určené pro péči o obličej, tělo, ale i vlasy.

V nabídce jsou denní, noční a oční krémy, ale nechybí ani krémy proti vráskám či peelingy. Za své účinky jsou oceňovány odličovací přípravky, šampony či vlasové masky. Výběr je skutečně pestrý. Všechny tyto výrobky z Mrtvého moře se dají sehnat u firem, které se na tento druh kosmetiky přímo zaměřují. Velmi oblíbené jsou firmy NevO Dead Sea SPA, MINERAL Beauty Systém či Ahava.

Mrtvé moře je unikátní lokalita, která se může pyšnit jako nejbohatší přírodní zdroj minerálů na Zemi. V Mrtvém moři se nachází 26 různých přírodních materiálů a 33 % soli, což je 10x větší hodnota než ve Středozemním moři.