ZDOBÍME ŘASY

Již Vás nudí klasické večerní líčení, kde rudé rty jsou dominantou? Obraťte se na pozornost jiným směrem a můžete vyzkoušet okouzlit okolí svými řasy. Jak ale udělat řasy hlavními hvězdami Vašeho make-upu? Musíte si s nimi trochu pohrát. Většina řas má zkušenosti pouze s černou a prodlužující řasenkou, což je ale škoda. S trochou cviku můžete ze svých řas vytvořit doslova umělecká díla.

Pokud jste odvážná, pak budete na dobré cestě. Zůstanete u pár trsů umělých řas anebo se odvážíte vyrazit si na večírek s peříčky na očích? Myslíte si, že Vám extravagance nesluší? Cítíte se nepohodlně i s výrazným lakem na rukou? Nemusíte se vyhýbat zdobení řas, ale začít můžete s nalepováním drobných trsů, které řasy dokonale zahustí. Nakolik bude výsledek nápadný, záleží pouze na Vás a Vaší fantazii.

Svou oblíbenost si získaly také barevné řasenky, které jste doposud míjely v regálech s kosmetikou. Na očích barevné řasenky nijak nezáří, ale vypadají trochu bláznivě. Ale jsou i takové barevné řasenky, které vypadají nenápadně a to, že nejsou tmavé, jde vidět jen z určitého úhlu.