VYJDĚTE SI V TOPU BEZ RAMÍNEK

Topy bez ramínek jsou pro léto jako stvořené. Pokud Vás již klasické vršky omrzí, pak byste měly sáhnout po zajímavém kousku oblečení, a to po topech bez ramínek. V tomto oblečení budete i přes jednoduchý střih neodolatelná a sexy. Většina žen má ale k topům bez ramínek rozpačitý přístup. Na jedné straně se Vám líbí, ale na druhé straně Vám přijdou topy nepraktické.

Většinou ženy trápí strach z toho, aby při jakémkoliv pohybu neukázaly, čím je příroda obdařila. Je tedy zřejmé, že topy bez ramínek budou vyžadovat větší pozornost a občasnou kontrolu, ale nemusíte kvůli tomu vytahovat top až ke krku. Abyste předešly jakémukoliv odhalování, volte správnou velikost. Kolem prsou by měl být top dostatečně upnutý, aby Vám nepadal. Ale neberte takovou velikost, která se Vám bude zarývat do kůže.

Velmi oblíbené jsou topy bez ramínek zakončeny v horní části gumičkou nad prsy. Velmi oblíbené jsou volné střihy, přičemž jsou odhaleny ramena, ale zakryté bříško. Topy mívají vrchní část upnutou, kdežto pod prsy jsou již volné.