STÍNY DLE BARVY VAŠICH OČÍ

Jste jarní či zimní typ? Kdo se v tom má vyznat? Nepátrejte po barevné typologii a vyberte si stíny na oči dle barvy Vašich očí. Které tóny rozzáří právě ty Vaše oči? Jestliže jste již zkoušela barevnou typologii, pak jste určitě zjistila, že to není jednoduché. Ne vždy totiž pasujete do příslušné kolonky. Zakázané barvy dnes neexistují, stejně tak ani univerzální, které budou slušet všem ženám. Nebojte se experimentů.

Základní myšlenkou je, že by měla být barva kontrastní, čímž budou Vaše oči zvýrazněny. Jestliže tedy máte modré oči a dáte si na oči modrou barvu, pak byste moc nezabodovala. To ale neznamená, že se musíte nutit do barev, pokud se v nich necítíte, pak můžete dát přednost jemným tónům.

Zeleným oči se vyskytují vzácněji, a pokud se jimi můžete pyšnit, pak je nechte vyniknout. Použijte jednoznačně fialovou barvu či tmavší tóny, jako je švestková. Dominantně hnědým očím bude slušet béžová či meruňková barva, ale také zelené stíny působí stylově. Modré oči zvýrazníte tmavě hnědou barvou či světle růžovou.