KRÁSNÁ PLEŤ NA POČKÁNÍ

Podíváte se do zrcadla a ihned máte po náladě? Vypadá to, že Vaše pleť začala stávkovat. Začaly se na ní objevovat pupínky, ucpané póry či vyprahlá místa? Pak je nezbytné pleť okamžitě oživit a dodat jí vrcholovou formu. Vyzkoušet byste měla několik osvědčených kroků, které Vám pleť jakoby vymění. Zkuste se zamyslet nad tím, proč by se Vám mohla Vaše pokožka mstít. Zapomněla jste se poctivě odličovat anebo jste šidila péči?

S obnovením pleti začněte od základů a k čištění přistupujte zodpovědněji než kdy jindy. Opláchnutí gelem nepostačí, a proto budete muset dokonale odstranit make-up vyčištěním. Následně použijte čistící krém, který zbaví Vaši pleť všech nečistot. Chcete-li své pokožce dodat novou energii a jas, pak je vhodnou volbou pleťový peeling. Pleť si ale udobříte pleťovou maskou, kterou vyberete dle typu Vaší pokožky.

Než se vrhnete na závěrečnou tečku, zkuste Vaši pleť trochu prohřát. Vezměte ručník, namočte jej do teplé vody a chvíli položte na tvář. Posledním krokem pro krásnou pleť je aplikace krému s AHA kyselinami.